Научи да танцуваш на секоја музика! 51% попуст на месечна членарина за Dance Sence со Нина и Mарија, во вредност од 1000 ден. по цена од 490 ден.

Цена

490 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

510 ден.

Купени: 1

Добивате

Месечна членарина за Dance Sence со Нина и Mарија

  • Инструктори: Нина Хозе Лековска и Марија Георгиевска
  • Термин: недела од 18ч. до 19:30 часот

*Dance Sence е комбинација на танци како латино, регетон, хип хоп, хаус и други. Повеќе за оваа танцова дисциплина можете да видите на видеата и да прочитате во делот ОПИС.

*Задолжително е да се пријават минимум 6 членови односно 6 купени купони за оформување на група

Услови

  • Купонот може да се искористи од 28.01.2020 до 30.04.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Потребно е претходно пријавување на телефон: 070 813 350
  • Купонот важи за првиот месец од пријавувањето
  • Задолжително е да се пријават минимум 6 членови односно 6 купени купони за оформување на група

Опис

Научете да танцувате на секаков ритам, на секоја музика и на секоја песна!

Ќе опфатиме движења од латино, хип-хоп, хаус и други танцови дисциплини. 
Научете кога да бидете сензуални, кога динамични, кога да забрзате, кога да паузирате, кога да се насмеете, а кога да погледнете бесно!

Научете да слушнете што песните ви говорат преку ритамот и музиката. Пробајте го овој комплетно нов концепт и начин на танцување и погледнете како можете да ги размрдате сетилата на секоја музика и ритам. 

Дојдете на DanceSence и ќе се уверите дека некаде во вас има жар кој чека да биде разгорен. Ајде заедно да го разгориме!

Видео 1 види ТУКА
Видео 2 види ТУКА
Видео 3 види ТУКА
Видео 4 види ТУКА 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.