46 ја следат оваа компанија


Даска силиконска за сецкање и цедење

390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Даска силиконска за сецкање и цедење
 • Материјал: Тврда пластика и силиконска гума
 • Димензии: (склопен) 30 x 40 x 3 cm
 • Димензии: (отворен) 13.5 x 25 x 19.6 cm
 • Тежина 573 грама
 • Боја: Бела со сиво

Може да го користите како даска за сецкање, длабок сад за складирање и сад за процедување.
Со едноставно повлекување на рачките нагоре веднаш добивате длабок сад. На дното на садот има дел за испуштање и цедење на водата кој се активира со едноставно притискање.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.