20% попуст на клупа за стомачни + бесплатна достава во вредност од 6000 ден. по цена од 4799 ден.

20% попуст на клупа за стомачни + бесплатна достава во вредност од 6000 ден. по цена од 4799 ден.

Вредност

6,000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,201 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Клупа за стомачни + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: метал и пластика
 • Компактна клупа за вежбање
 • Одговара за користење при различни вежби
 • Обезбедува потпора на грбот
 • Удобни држачи од пена
 • Прилагодлива висина
 • Димензии:120 x 50 x 30 cm
 • Подесилава
 • За секојдневни вежби во вашиот дом
 • Модерен фитнес додаток
 • Упатство за употреба
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ