До 16% попуст на пакет од ноќевање за 2 или 4 лица + забава сo Mirza Selimanovikj (16.11.2019) во клуб De Facto + флаша алкохол по избор + Red Bull + вода

Цена од

3900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4400 ден.

Попуст

11%

Заштеда

500 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Пакет за 2 лица 4,400 ден. 3,900 ден.
Пакет за 4 лица 8,300 ден. 6,999 ден.

*Понудата е за сабота (16.11.2019)
*Ноќевањето е во Хотел Premium Inn
*Во делот Опис може да погледнете што вклучуваат пакетите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2019 до 16.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задолжителна е резервација на телефон 070 795 198
 • Доколку во моментот нема место во Хотел Premium Inn ноќевањето ќе биде на друго место со подеднакви сместувачки капацитети и услови

Опис

Пакет за 2 лица:

 • Ноќевање
 • Резервација со влезници за забава сo Bojan Marovic и Anabela во клуб De Facto
 • 1 флаша (по избор: Jameson 0.7, Absolut 0.7, Gordons 0.7) 
 • 2 Red Bull
 • 2 Флаширана вода

Пакет за 4 лица:

 • Ноќевање
 • Резервација со влезници за забава сo Bojan Marovic и Anabela во клуб De Facto
 • 2 флаши (по избор: Jameson 0.7, Absolut 0.7, Gordons 0.7) 
 • 4 Red Bull
 • 4 Флаширана вода

Дискотека, сместена на десниот брег на реката Вардар во Гевгелија е идеално место за забава. Прекрасниот амбиент, добрата понуда на забава и позитивен feed back, ни условува раѓање на идејата за проширување на перспективите за работа.

Овој пат De Facto ве изненадува со ѕвездите Bojan Marovic и Anabela и за вас организира незаборавна ноќ.

Ве очекуваме!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.