42 ја следат оваа компанија


- 19%

DE LONGHI Кафемат ECAM 22.110.B + 2 години гаранција

26600 ден.

21590 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Контролен панел со икони
 • Cappuccino System
 • Опција за персонализирање на кафето
 • Користи мелено кафе или во зрна
 • Две шољи кафе со едно варење
 • Тивка мелница со 13 подесувања
 • Подесување на квантитет на кафе
 • Подесување на квантитет на вода
 • Подесувачки диспензер за кафе за различни големини на чаши
 • Автоматско исклучување
 • Индикатор за ниско ниво на вода или кафе
 • Бројач на сварени кафиња
 • Отстранлив резервоар за вода 1.8 литри
 • Филтер за вода
 • Програми за прочистување од каменец
 • Функција за заштеда на енергија
 • Stand-by функција
 • Rapid Cappuccino
 • Димензии (ШxДxВ cm): 23x43x34
 • Тежина (Kg): 9
 • Волтажа/фреквенција (V~Hz): 220/240~50/60
 • Влезна моќ (W): 1450
 • Капацитет на контејнерот за зрна (g): 250
 • Притисок (bar): 15
 • Гаранција 2 години

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.