53 ја следат оваа компанија


DE LONGHI Плинска греалка VBF + 1 година гаранција

8590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии (Ширина x Должина x Висина cm): 43.0 × 48.3 × 78.0
 • Двоен сигурносен систем – две сигурносни справи веднаш го прекинуваат дотокот на гас во случај на прекин на пламенот или ако процентот на диоксид во воздухот надмине над 1.5%
 • Моќност – Max (W): 4200
 • Моќност – Min (W): 1400
 • Максимална димензија на боца (висина-дијаметар): 635-300 мм
 • Максимална потрошувачка на час (g/h): 305 ~ 109
 • Метален поклопец од задна страна
 • Рачно подесување на силата на пламенот
 • Рачки за преместување

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.