53 ја следат оваа компанија


DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230 + 2 години гаранција

26300 ден.

Опис

 • AQS-квалитетот на воздухот се прикажува константно за време на користење на апаратот,а светлата се менуваат во зависност од лошиот,умерен или добар квалитет на воздухот,на програмата AВТОМАТСКИ начин на работа,вентилаторот ја забрзува брзината на чистење на воздухот на брз и ефикасен начин.
 • Ti02 FILTER UV светло:многу ефикасно против сите нечистотии во воздухот,UV светлото има својство на уништување на честичките кои се собрани со овој специјален катализаторски филтер.
 • NANO SILVER FILTER: 99% ефикасност против бактерии.
 • HEPA FILTER:Ефикасен против честички на прашина во дијаметар од 0.3µ или повеќе.
 • CARBON FILTER :Ефективно е против сите различни штетни гасови,благодарение на филтерот со активен јаглен.
 • IONIZАTOR:Ги неутрализира честичките на прашина,автомобилски чад и чад од цигари.
 • PRE FILTER: филтер кој се пере и мие.
 • 3 брзини на вентилаторот ауто
 • Тајмер за исклучување 1-2-4-8 часа.
 • Филтер-индикатор на извалканост:По поминување на 72 часа на користење известува дека филтерот мора да се замени.
 • Контролна плоча со сензор кој реагира на допир.
 • Брзини на работа: 3
 • Погодно за простории до : 80м2
 • Проток на воздух: 110/160/255
 • Бучавост: 33-50dB
 • Ниво на филтрирање: 5
 • Димензии: висина 50 х ширина 45 х длабочина 23 см
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.