img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Fundamental Ampule Mist

1510 ден.

Опис

Fundamental Ampule Mist на корејскиот бренд Dear, Klairs, претставува антиоксидантна фундаментална спреј ампула за постигнување на младешки изглед на кожата која се одликува со формула од различни растителни есенцијални води богати со хранливи материи. Состојките од вода од зелен чај од островот Џеџу, Luffa cylindrica и бамја се додадени за да допринесат за свеж и ревитализиран тен.

Благодарение на другите клучни состојки, краставица, ориз, екстракт од Laminaria japonica и трехалозата која има способност да ја задржува влагата, оваа спреј ампула има извонредна навлажнувачка способност да го одржи лицето хидрирано и по прскањето. Овој вегански производ, наменет за сите видови на кожа, не содржи вештачки бои и ароми, етанол или силиконски масла.

Употреба: Прскајте 2-3 пати дневно од спреј ампулата, на 20 cm оддалеченост од лицето и дозволете да се исуши на лицето или тапкајте нежно со прстите. Препорачливо е да се употребува после чистењето, а пред нанесувањето на навлажнувач.

Совет: Може да се користи и во било кој дел од денот за нега, освежување и хидрирање на кожата. Исто така, може да се користи како тонер во рутината за нега на кожа.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.