img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

1280 ден.

1280 ден.

Опис

Нежното црно масло за длабинско чистење на корејскиот бренд Dear, Klairs е совршено за Вашето длабинско чистење на кожата, со состојки екстрахирани од природни црни зрна. Направено е со богата формула од природни масла извлечени од црн грав, ефикасни во контролата на маслото на кожата и нејзиното смирување, црн сусам со антиоксидантни состојки и семе од црна рибизла богато со минерали и витамини. Овозможува нежно длабинско чистење без иритација и на најчувствителната кожа. Овој вегански производ е наменет за сите типови на кожа, не содржи вештачки бои, етанол или силиконски масла.

Употреба: Стиснете со пумпата соодветна количина од нежното црно масло за длабинско чистење во суви дланки. Нежно масирајте на суво лице, почнувајќи од челото, па продолжете и на носот и образите. По масирањето, не го отстранувајте со марамица, туку исплакнете го лицето 2-3 пати со млака вода.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.