67% попуст на пакет за фотографирање на детски роденден (професионална фотосесија на славеникот + фотографирање на роденденот + покани + DVD + обработка на фотографиите) од City Plus Photo во вредност од 3500 ден. по цена од 1299 ден.

Цена

1299 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

63%

Заштеда

2201 ден.

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

  Одведи ме таму

  075 297 079

  cityplusfoto@hotmail.com

Добивате

Пакет за фотографирање на детски роденден:

 • Фотографирање на целиот роденден
 • Фото сесија на славеникот
 • Покани за роденденот со ликот на славеникот
 • Обработка на сите избрани фотографии
 • Фото албум за сите избрани фотографии
 • Слајд шоу направено од сите фотографии на роденденот
 • Kомплетна компјутерска монтажа
 • Омот со ликот на славеникот
 • 2 постер фотографии по желба (20х30cm)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2019 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e резервација на термин

Опис

Искористете ја оваа можност за да имате убави спомени од роденденот на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славеникот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.