40% попуст на Дедо Мраз во вашиот дом со доделување пакетчиња + професионална фотосесија од City Plus Photo во вредност од 2500 ден. по цена од 1490 ден.

Цена

1490 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1010 ден.

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

  Одведи ме таму

  075 297 079

  cityplusfoto@hotmail.com

Добивате

 • Посета на Дедо Мраз во вашиот дом заедно со две Баба мразици
 • Доделување пакетчиња на децата
 • Професионална фотосесија на децата со Дедо Мраз
 • Изработка на слајд шоу со фотографиите на ЦД
 • Изработка на омот со ликот на децата
 • 2 фотографии 13×18

*За посета во други градови низ Македонија, потребна е доплата од 700 до 1500 ден. за транспорт во зависност од дестинацијата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин.
 • За посета во други градови низ Македонија, потребна е доплата од 700 до 1500 ден. за транспорт во зависност од дестинацијата

Опис

Искористете ја оваа можност и подарете им на вашите деца незаборавно доживување!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.