- 13%

13% попуст на дехидратор - сушач на храна од Унимакс

3000 ден.

2600 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сила 250W
 • Температура на работа/сушење 35’-70’
 • Одредени производи имаат одредена температура на која би требало да се сушат
 • 5 нивоа тацни
 • Капацитет на тацните 1кг-5кг на суровини за време на сушење на една тацна
 • Одстранливи тацни по потреба
 • Брз и едноставен начин на подготовка на здрава,природна храна
 • За различни креативни употреби
 • Димензии на тацните 300мм,висина на тацните 300мм
 • Димензии на дехидраторот дијагонала 33цм, длабочина 16цм

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од продавницата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 15.02.2020
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.