Уникатни декорации за вашата прослава! До 33% попуст на ангелчиња, лебед, ангелски крилја, натписи, пластифицирани елементи или декоративна кутија од Стиро Стил

Цена од

499 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

29%

Заштеда

201 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Мал лебед од стиропор (1 елемент) 700 ден. 499 ден.
Голем лебед од стиропор (1 елемент) 1,000 ден. 699 ден.
Oh Baby - натпис (2 елементи) 1,000 ден. 799 ден.
Happy Birthday - натпис (2 елементи) 1,200 ден. 999 ден.
Кутија со изработки за на ѕид (17 елементи) 1,500 ден. 999 ден.
Ангелчиња Машко и Женско (2 елементи) 1,300 ден. 999 ден.
Ангелски Крилја (2 елементи) 1,500 ден. 1,199 ден.
Welcome Baby Box - кутија (12 елементи) 1,800 ден. 1,299 ден.

*Подетално за димензии и боја на производите прочитајте во делот ОПИС

*Производите се достапни во повеќе бои во договор со компанијата 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2023 до 30.11.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се достапни во повеќе бои во договор со компанијата 
 • За достава се доплаќа 150 денари
 • За достава потребни се 3 до 4 работни денови
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Димензии на производи:

 • Ангелчиња 
  Димензии: машко (80x36 cm) и женско (80x43 cm)
  Боја: бела (стиропор), розова (стиродур) и плава (стиродур)
 • Голем лебед 
  Димензии: 66x48 cm
  Боја: бела (стиропор)
 • Мал лебед
  Димензии: 49x36 cm
  Боја: бела (стиропор)
 • Ангелски Крилја
  Димензии: 97x39 cm
  Боја: бела (стиропор)
 • Happy Birthday - натпис
  Димензии: 120x24 cm
  Боја: бела (стиропор), розова (стиродур) и плава (стиродур)
 • Oh Baby - натпис
  Димензии: 100x40 cm
  Боја: бела (стиропор), розова (стиродур) и плава (стиродур)
 • Welcome Baby Box
  Димензии: кутија (40x30 cm) + елементи на ѕид (120x100 cm)
  Боја: розова (стиродур) и плава (стиродур)
 • Кутија со изработки за на ѕид
  Димензии: кутија (40x30 cm) + елементи на ѕид (120x80 cm)
  Боја: бела (стиропор) и ламинирана слика 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.