10% попуст на декоративен ѕиден часовник во бежа боја + бесплатна достава во вредност од 1090 ден. по цена од 979 ден.

РАСПРОДАДЕНО

10% попуст на декоративен ѕиден часовник во бежа боја + бесплатна достава во вредност од 1090 ден. по цена од 979 ден.

Цена

979 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,090 ден.

Попуст

10%

Заштеда

111 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Декоративен ѕиден часовник во форма на коцка во беж боја (45x45x5cm) + бесплатна достава

 • Димензии: 45x45x5cm
 • Форма: коцка
 • Боја: беж
 • Материјал: пластика

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 45x45x5cm
 • Форма: коцка
 • Боја: беж
 • Материјал: пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ