10% попуст на декоративен ѕиден часовник во кафена боја + бесплатна достава во вредност од 1250 ден. по цена од 1119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

10% попуст на декоративен ѕиден часовник во кафена боја + бесплатна достава во вредност од 1250 ден. по цена од 1119 ден.

Цена

1,119 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,250 ден.

Попуст

10%

Заштеда

131 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Декоративен ѕиден часовник во форма на круг во кафена боја + бесплатна достава

 • Димензии: 50x5x50cm
 • Форма: круг
 • Боја: кафенa
 • Материјал: пластика

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 50x5x50cm
 • Форма: круг
 • Боја: кафенa
 • Материјал: пластика
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.