11% попуст на керамичка декоративна чинија во сребрена боја + бесплатна достава во вредност од 1450 ден. по цена од 1289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на керамичка декоративна чинија во сребрена боја + бесплатна достава во вредност од 1450 ден. по цена од 1289 ден.

Цена

1,289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,450 ден.

Попуст

11%

Заштеда

161 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Kерамичка декоративна чинија + бесплатна достава

 • Димензии: 36x36x5.2cm
 • Боја: сребрена

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 36x36x5.2cm
 • Боја: сребрена
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ