Декоративни Лед Стрингс

99 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Бескрајни креативни можности со Декоративните Лед Стрингс

Погодни за декорирање на вазни, цвеќиња, декорирање на подароци и сл.

 

Опис

Декоративни Лед Стрингс

Бескрајни креативни можности со Декоративните Лед Стрингс

Погодни за декорирање на вазни, цвеќиња, декорирање на подароци и сл.

Производот е водоотпорен

Достапни бои: Бели, Жолти, Виолетови, Зелени, Плави,  Црвени, РГБ.

Лед стрингсот работат на батерии. Со купениот производ идат гратис батерии.

Достапни димензии:

3 метри  

5 метри 

Можност на нарачка на специјална димензија по потреба.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.