20% попуст на две декоративни рачно изработени перници со уникатен дизајн по избор од "Ejsi Comfy Living" во вредност од 1500 ден. по цена од 1200 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на две декоративни рачно изработени перници со уникатен дизајн по избор од "Ejsi Comfy Living" во вредност од 1500 ден. по цена од 1200 ден. + бесплатна достава

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

300 ден.

 • Трајче Трајчески 19 Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • 070 331 391; 070 331 271

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Две декоративни рачно изработени перници со вклучена достава, дизајн по избор:

 • Piano
 • Leaves
 • Lemons
 • Oranges 
 • Sparks
 • Waves
 • Zebra

Детали:

 • Изработени се од високо квалитетна и мека ткаенина од полиестер и памук.
 • Димензии: 50x50цм
 • Полнети се со силиконски снегулки.
 • Навлаката е со патент, се вади и може да се пере.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2015 до 30.05.2015
 • По купување на купонот испратете го истиот на email: [email protected] зедно со следните податоци за да ви биде извршена доставата:
 • Име и презиме
 • Адреса за достава
 • Контакт телефон
 • Перниците ќе ви пристигнат за 3 до 5 дена по денот на нарачката.

Опис

Уникатен дизајн на секој модел на перница, инспирирани од природата и секојдневието, свеж пристап кон дизајнот на секој модел. Рачно изработени со големо внимание на деталите, двострани перничиња од високо квалитетна и мека ткаенина од полиестер и памук. Изборот на бои и комбинации лесно се вклопува во било каков ентериер а истовремено дава чувство на добар стил и впечатлив изглед.

ЕЈСИ е нов дизајнерски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни рачно изработени решенија со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ