7 ја следат оваа компанија


De’Longhi Nespresso Inissia Black

7500 ден.

Преостанато време

 • Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070279269

  info@e-horeca.mk

Опис

 • Тежина (кг): 2,4
 • Номинален напон / фреквенција (V ~ Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
 • Моќност (W): 1260
 • Боја: црна
 • Автоматско исклучување: Да
 • Сад за капсули: 11 капсули
 • Контроли: Копчиња
 • Димензии (мм): 120х320х230
 • Автоматски дозер: ✓
 • Можност за персонализирање и меморирање на пијалоци: ✓
 • Однапред поставени функции: Еспресо, Долго еспресо
 • Притисок на пумпа (bar): 19
 • Капацитет на контејнер со вода (L): 0,7
 • Материјал на тело: Пластика

Детали за испорака

За компанијата

E-Horeca.mk е најголемата електронска продавница за кафе во Македонија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.