Научете деловен англиски! 33% попуст на месечна членарина на курс по комуникациски деловен англиски A2 до C2 ниво од Star Dt во вредност од 1500 ден. по цена од 1000 ден.

Цена

1000 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

33%

Заштеда

500 ден.

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Месечна членарина на курс по комуникациски деловен англиски A2 до C2 ниво од Star Dt 

 • Часови се одржуваат во периодот од 15-ти февруари до јуни. 
 • Пред да започне наставата кандидатите ќе бидат тестирани за одредување на соодветното ниво.  
 • Период на реализација: 15.02.2020 год. до 01.06.2020 год.

* Пред да започне наставата кандидатите ќе бидат тестирани за одредување на соодветното ниво.

* За повеќе вработени од една фирма, можност за одржување на часовите и во нивни канцеларии.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2020 до 05.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Услов за почнување на наставата е бројка од минимум 5 пријавени кандидати
 • Адреса: 11 октомври бр.25 ( Центар, во сградта на поранешен ЗОИЛ)
 • Период на реализација: 15.02.2020 год. до 01.06.2020 год.

Опис

Програмата вклучува:

Теми на програмата за А2-Б1 ниво:

 • Leaving abroad
 • Dealing with customers
 • Operations
 • Success stories
 • The organization
 • Selling
 • The stock markets
 • Going global

Теми на прогрaмата за Б1-Б2 ниво:

 • Corporate culture
 • Customer support
 • Products and packaging
 • Careers
 • Making deals
 • Company and community
 • Mergers and acquisitions
 • International trade

Теми на програмата за Ц1-Ц2 ниво:

 • Personal development
 • Corporate image
 • Supply chain
 • Managing conflict
 • Strategic marketing
 • Risk management
 • Investment
 • Free trade

Друштвото за интелектуални услуги СТАР-ДТ постои од 2003 година и е друштво првенствено ориентирано кон едукативни услуги ( изучување на странски јазици за деца и возрасни, едукативна игротека на странски јазик, деловен англиски јазик и сл.), консултантски услуги за фирми од областа на деловното работење, преведувачки услуги со тим од преведувачи за писмен превод, и физички активности (обуки за модерен танц за деца и возрасни). 
Нашата мисија е Да создадеме мноштво од креативни, позитивни и едуцирани кадри од областа на познавањето на странските јазици и деловната култура како и да креираме здрав дух, разум и тело преку физички активности во рамките на едукативните активности кои ги нудиме.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.