Оживејте ги вашите спомени! 50% попуст на развивање фотографии во димензија по избор од Delta Photography во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.

Цена од

75 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.
 • 7-mi Noemvri, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 212 401

  deltafoto@yahoo.com

Добивате

Развивање фотографии во димензија по избор

Опции на понудата:

10 фотографии (10x15 cm) 150 ден. 75 ден.
5 фотографии (13x18 cm) 150 ден. 75 ден.
3 фотографии (15x21 cm) 150 ден. 75 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2020 до 15.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил: deltafoto@yahoo.com, како и Вашите фотографии, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од купонот 
 • Можност за достава низ цела Македонија со дополнителна доплата
 • Доколку сакате достава потребно е да испратите на е-маил: кодот од купонот, вашите фотографии, име и презиме и адреса на живеење
 • Понудата важи за Охрид и Струга, за останатите градови се доплаќа зa достава.

За компанијата

Професионално снимање и фотографирање на свадби и друг вид на свечености. Украсување на сали и осветлување на истите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.