76% попуст на пломбирање заб со нано порцеланска пломба + гратис полирање на заби до висок сјај + бесплатен преглед и консултација за натамошен третман во DentaLea L&V во вредност од 1600 ден. по цена од 380 ден.

Цена

380 ден.

Вредност

1600 ден.

Попуст

76%

Заштеда

1220 ден.

Купени: 5

 • Vera Jocikj 7/3, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  075 232 715

  tanja_angel2003@yahoo.com

Добивате

Пломбирање заб со нано порцеланска пломба + гратис полирање на заби до висок сјај + бесплатен преглед и консултација за натамошен третман  

*Со купонот добивате дополнителен попуст на 14 услуги кои можете да ги видите во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Со купениот купон добивате дополнителен попуст на следните услуги:  

 • 20% попуст на протетика - Метал-керамика, Безметална керамика, Протези (За оние кои што ќе се пријават како матични пациенти во јануари, февруари или март)
 • 20% попуст на филери за уста 
 • Неограничен број на бесплатни прегледи
 • Издавање на рецепти и упати, препишување на лекови
 • Рентген снимање
 • Пломбирање со нано композитни пломби
 • Лекување на заби
 • Вадење
 • Детска превентивна стоматологија
 • Порцелански навлаки
 • Безметални zirconia навлаки 
 • Ласер терапија за пародонтални џебови, воспаление на непца
 • Белеење на заби
 • Естетско пополнување на уста, брчки со Хијалуронски Швајцарски Филери
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.