Остани здрав! За убава и блескава насмевка! 67% попуст на чистење забен камен, полирање, чистење на парадонтални џебови и целосен стоматолошки преглед во Дентмедика Д-р Наталија во вредност од 1200 ден. по цена од 399 ден.

Цена

399 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

67%

Заштеда

801 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • 1612 бр. 3/1, Скопје

  Одведи ме таму

  02 2477 678, 075 452 386

  DentmedikaDr.Natalija@gmail.com

Добивате

 • Ултразвучно чистење на забен камен
 • Полирање со специјална паста и четка за полирање до висок сјај
 • Обработка на пародонтални џебови
 • Целосен стоматолошки преглед и план на терапија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2021 до 20.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Дентал центар Дентмедика Д-р Наталија  располага со искусен тим кој ќе ви пружи квалитетни услуги од областа на стоматологија и тоа:

 • Реставративна и естетска стоматологија
 • Ендодонција-лекување на заби
 • Протетика: метал-керамички коронки и мостови; безметални коронки и мостови; ламинати-тенки фасети со минимално состружување на забите; тотални и парцијални протези; валпласт-еластични протези; визил протези
 • Орална хирургија
 • Детска и превентивна стоматологија

Ординацијата има склучено договор со ФЗОМ со можност за избор на матичен стоматолог.

Со пародонтолошкиот третман-ултразвучно отстранување  на забен камен и дентален плак, се овозможува отстранување на воспалението на вашите непца и превенирање на намалување на стабилноста на забите. Со полирањето со специјална паста и четка за полирање се отстрануваат сите пигментации присутни на површината на забите и се овозможува минимално избелување на истите. По овој третман сте подготвени за санирање на забите и професионално, ординациско белеење на забите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.