54% попуст на депилација на бикини зона и нозе од салон за депилација ЕЦЕ во вредност од 650 ден по цена од 299 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

54%

Заштеда

351 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Бул. јане Сандански бр. 78 Б1/1 галерија лок.6 (во ТЦ Бисер, над Тинекс)

  Одведи ме таму

  071 293 687

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.01.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете си зимско освежување на вашата кожа во новоотворениот салон за депилација „Еце“ во населба Аеродром.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.