За мека и негувана кожа! 41% попуст на депилација на цело тело (раце, нозе, интима, стомак, пазуви, грб) во студио El Beauty

Цена

590 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

41%

Заштеда

410 ден.

Купени: 21

Добивате

Депилација на цело тело (раце, нозе, интима, стомак, пазуви, грб) во студио El Beauty

Услови

  • Купонот може да се искористи од 12.11.2022 до 28.02.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација на термин
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.