57% попуст на комплетна ладна депилација со восок за една употреба на раце, нозе и интима или ладна депилација на нозе и интима од Icon Face

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

900 ден.

Попуст

57%

Заштеда

510 ден.

Купени: 10

 • Ул. Методија Шаторов Шарло бр.9 - 10

  Одведи ме таму

  078 325 628

Добивате

Опции на понудата:

Ладна депилација на нозе и интима 500 ден. 249 ден.
Ладна депилација на раце, нозе и интима 900 ден. 390 ден.

*Депилацијата на интима се прави со топол восок за една употреба

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Салонот Icon Face се наога на ул. Методија Саторов Сарло бр. 9 во Аеродром во близина на ресторан Equilibrum.
Тим со долгогодишно работно искуство, тим на професионалци, пред се комуникативни и спремни за соработка.
Салонот ви ги нуди сите фризерски  услуги како : шишање, фенирање, шатирање, нијансирање, како и правење на фризури за секоја пригода.
Професионална шминка за секаква пригода, за невести, матурантки, апсолвентки итн.

За компанијата

Салонот Icon Face се наога на ул. Методија Саторов Сарло бр. 9 во Аеродром во близина на ресторан Equilibrum.
Тим со долгогодишно работно искуство, тим на професионалци, пред се комуникативни и спремни за соработка.
Салонот ви ги нуди сите фризерски  услуги како : шишање, фенирање, шатирање, нијансирање, како и правење на фризури за секоја пригода.
Професионална шминка за секаква пригода, за невести, матурантки, апсолвентки итн.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.