50% попуст на депилација на нозе за мажи во салон за депилација ЕЦЕ во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Бул. јане Сандански бр. 78 Б1/1 галерија лок.6 (во ТЦ Бисер, над Тинекс)

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Депилација на нозе со ладен восок за мажи 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин на 071 293 687
 • Понудата важи само за мажи

Опис

Дозволете си пролетно освежување на вашата кожа во новоотворениот салон за депилација „Еце“ во населба Аеродром.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.