Отстранете ги непосакуваните влакненца! До 37% попуст на пакет депилација по избор од Allure Beauty

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

150 ден.

Купени: 6

 • Булевар Илинден 160, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 367 020

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Депилација на цели раце 300 ден. 190 ден.
Депилација на цели нозе 500 ден. 350 ден.
Депилација на нозе со интима 700 ден. 490 ден.
Депилација на раце, нозе и интима 1,000 ден. 690 ден.
Депилација на цело тело 1,500 ден. 1,050 ден.

*Маникир и педикир се прават со OPI гел лакови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.02.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.