68% попуст на депилација по избор: депилација на цело тело или цели нозе + интима во NAS Beauty Salon

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

600 ден.

Попуст

68%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Ѓорче Петров 143 Скопје (До Макпетрол)

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Депилација на цело тело 1,000 ден. 390 ден.
Депилација на цели нозе + интима 600 ден. 190 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.05.2019 до 07.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Секоја дама има потреба од убава и негувана кожа. За одржување на личната хигиена од големо значење е депилацијата на непосакуваните влакненца. Депилацијата е од витално значење за добриот изглед, за Вашата лична хигиена и за неодоливо чувство на привлечност.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.