За мазна и сјајна кожа! До 50% попуст на депилација на раце или депилација на нозе + интима во Салон за убавина Kataleya

Цена од

150 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

40%

Заштеда

100 ден.

Купени: 8

 • Венјамин Мачуковски 5/1-лок.3

  Одведи ме таму

  078 412 224

Добивате

Опции на понудата:

Депилација на раце 250 ден. 150 ден.
Депилација на нозе + интима 700 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 20.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 078 412 224

Опис

Салонот за убавина Kataleya ќе се погрижи вашата убавина да блесне. Повелете и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.