55% попуст на депилација на раце, нозе и интима со ладен восок во вредност од 1100 ден. по цена од 490 ден. од Студио Белеза

Вредност

1100 ден.

Попуст

55%

Заштеда

610 ден.

Купени: 3

Добивате

Депилација на со ладен восок

  • раце
  • нозе 
  • интима

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2019 до 30.04.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Овозможете си совршена реалакасација со која ќе ја доведете убавината на вашето лице и тело до совршенство. Преку поврзување на современите техники и традиционални методи заедно со најквалитетните материјали за работа на секоја девојка и жена и овозможуваме професионални третмани на лице, тело и нокти.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.