41% попуст на депилација на цело тело во Те-Ки Козметички салон во вредност од 850 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

Вредност

850 ден.

Попуст

41%

Заштеда

351 ден.

Добивате

Депилација на цело тело 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 31.01.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето! 
  • Задолжителна претходна резервација

Опис

Дозволете си ја грижата која ви е потребна и чувствувајте се убаво во Козметички салон ТЕ-КИ

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.