До 54% попуст на депилација со топол восок за мажи на регија по избор од Thai Massage & Beauty Spa

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

260 ден.

Купени: 1

 • ул. Македонија бр. 6/1-1 (над Play Caffe)

  Одведи ме таму

  070 210 312; 02 3112 584

Добивате

Опции на понудата:

Депилација на гради + стомак 1,200 ден. 550 ден.
Депилација на интима 1,500 ден. 790 ден.
Депилација на веѓи + обликување 500 ден. 240 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.02.2019 до 25.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 070 210 312 или 02/3112 584
 • Понудата е наменета само за мажи
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

За релаксација, уживање и разубавување на вашето тело!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • третмани на лице
 • маникир
 • педикир
 • депилација со топол восок
 • ласерска депилација
 • солариум
 • отстранување тетоважи
 • масажи

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.