50% попуст на депилација за мажи на цело тело од Весна Висаж во вредност од 3000 ден. по цена од 1490 ден.

Цена

1490 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1510 ден.

Купени: 3

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Mitropolit Teodosij Gologanov 158, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Депилација за мажи на цело тело (топла и ладна)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2020 до 30.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација! 
 • Работното време на салонот Весна Висаж. е од 12:00 - 20:00ч.

За компанијата

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.