Депилатор Instant & Pain Free

1200 ден.

790 ден.

Купени:

4
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Безболно отстранување на влакна, насекаде од телото
 • Модерна технологија
 • Не ја оштетува кожата
 • Овој апарат е безбеден за сите видови на кожа
 • Овој производ за отстранување на влакна е одобрен од страна на дерматолози
 • LED светло
 • Во пакетот е вклучено:
 • x1 Отстранувач на коса
 • 1x Head
 • 1x Четка за чистење
 • 1x Kабел за напојување

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.