96% попуст на онлајн курс: Depression Counselling + сертификат од The Teachers Training во вредност од 16 000 ден. (258 €) по цена од 699 ден. (11 €)

Цена

699 ден.

Вредност

16000 ден.

Попуст

96%

Заштеда

15301 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс: Depression Counselling for Teaching Assistants + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.04.2021 до 22.11.2023
 • Курсот се изведува онлајн на англиски јазик 
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во предвидените полиња, внесете ги следните податоци: e-mail адреса, телефонски број и име на купениот курс
 • Во полето Voucher Code внесете го купон кодот и кликнете на копчето SUBMIT за да ја завршите регистрацијата
 • За дополнителни информации во врска со курсот обратете се на email: [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 •  

Опис

Со овој курс за советување за депресија за асистенти, добијте курс за лична хигиена потполно БЕСПЛАТНО и спречете се да не бидете заразени од коронавирус и други заразни болести.
Курс за советување за депресија за асистенти е уште еден курс „Избор на наставникот“ од обука на наставници за целосно разбирање на основните теми. Вие исто така имате право на ексклузивна поддршка за тутори и професионален CPD-акредитиран сертификат во прилог на специјалната цена со попуст за ограничено време. Исто како и сите наши курсеви, и овој курс за советување за депресија за асистенти и неговата наставна програма се дизајнирани од стручни наставници, така што утре наставниците можат да учат од најдобрите и да се опремат со сите потребни вештини.
Се состои од неколку модули, курсот ве учи на сè што ви треба за да успеете во оваа професија.
Курсот може да се изучува со скратено работно време. Можете да станете акредитирани во рок од 5 часа студирање со свое темпо. Вашата квалификација ќе биде призната и може да се провери за валидност на нашата наменска веб-страница.
Повеќе за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.