79% попуст на ласерско отстранување на тетоважи во Ласерско-медицински центар Дерма лукс - Охрид во вредност од 2400 ден. по цена од 499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

79% попуст на ласерско отстранување на тетоважи во Ласерско-медицински центар Дерма лукс - Охрид во вредност од 2400 ден. по цена од 499 ден.

Цена

499 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,400 ден.

Попуст

79%

Заштеда

1,901 ден.

Купени : 1

 • Охрид Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • 078 223 433

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 12:00 - 21:00 Саб: 12:00 - 21:00

Добивате

Ласерско отстранување на тетоважи


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.10.2017 до 31.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Ако не сте задоволни од тетоважата или не сакате повеќе да ја имате повелете во нашиот центар кој ќе Ви помогне во остварување на оваа желба. Ласерот го разбива пигментот во кожата на многу мали честички кои потоа со самата циркулација се чистат се исфрлаат како токсини од организмот.

Ласерско-медицински центар центар “Дерма-лукс” - Охрид работи со најсовремена канадска технологија и најпрогресивни третмани кои ги работат тим од стручни лица, доктор и ласерски техничар со големо канадско искуство.

Ласерско-медицински центар “Дерма-лукс” - Охрид  Ви ги нуди следниве услуги:

 • трајно отстрнување на влакна, брчки, акни, флеки
 • ласерско растење на коса
 • ласерско отстранување на тетоважи
 • ласерско отстрнување на капилари и вени
 • трајна шминка, мезотерапија со дерма ролери, мезофилери
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ