Комплетен преглед на кожата! 82% попуст на дерматолошки преглед на сите промени и нарушувања на кожа, коса и нокти од Sante Plus Group во вредност од 3000 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

82%

Заштеда

2450 ден.

Купени: 125

Добивате

Дерматолошки преглед на сите промени и нарушувања на кожа, коса и нокти. 

Во прегледот е вклучено: 

 • алергиски промени
 • дерматитис
 • сува кожа
 • скрининг на бенки
 • опаѓање на коса
 • нарушување на структура на нокти 
 • кожни нарушувања кај деца
 • сува кожа

*Прегледот го извршува д-р Лиза Ризова, специјалист дерматовенеролог

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.11.2022 до 16.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Санте Плус Хоспитал 2 e поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања

Посетете не, запознајте се со нашиот тим, информирајте се за сите здравствени услуги и слушнете ги промотивните пакети кои ги имаме припремено за Вас

 • ️02 310 888 6
 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.