100% UV заштита и голема издржливост! 55% попуст на Desert Locust специјализирани војнички наочари со боја по избор + 2 додатни заштитни стакла + торбичка во вредност од 2000 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

100% UV заштита и голема издржливост! 55% попуст на Desert Locust специјализирани војнички наочари со боја по избор + 2 додатни заштитни стакла + торбичка во вредност од 2000 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1,101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 7

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Desert Locust специјализирани војнички наочари со боја по избор:

 • 2 додатни заштитни стакла 
 • Торбичка
 • Бесплатна достава

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава за нарачки над 500ден. можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: Тврда PVC пластика
 • Димензии: 22 x 8 cm
 • Се прицврстуваат со помош на еластична трака
 • Вклучени 2 дополнителни стакла 
 • Торбичка за носење
 • UV заштита
 • Голема издржливост и отпорност на удари 
 • Погодни за екстеремни спортови 
 • Комфортни за носење 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.