Desert Locust специјализирани војнички наочари во боја по избор + 2 додатни заштитни стакла + торбичка

2000 ден.

599 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1

Шифра:

600000000047
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал: Тврда PVC пластика
 • Димензии: 22 x 8 cm
 • Се прицврстуваат со помош на еластична трака
 • Вклучени 2 дополнителни стакла 
 • Торбичка за носење
 • UV заштита
 • Голема издржливост и отпорност на удари 
 • Погодни за екстеремни спортови 
 • Комфортни за носење 

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.