2 ја следат оваа компанија


DESPAD Wireless quick charger in bamboo and aluminium-Брз Wi-Fi полнач за мобилен телефон

720 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

PT978740

Опис

 • Wi-Fi брз полнач изработен од бамбус и алуминиум
 • Output: DC9V/1.1A
 • Компатибилен со сите QI  Androids, iPhone® 8, X и понови
 • Плаво светло при полнење
 • Димензија: Ø9,9X0,8 CM

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Испораката под таа сума изнесува 140 ден. за сите нарачки
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката со можност за следење на статус на пратката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 070 704 569 , 02 32 32 211
 • Види ја продавницата на "ПРОМО ТИМ" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ПРОМО ТИМ"
 • Подигнување на нарачка од адреса е овозможено секој четврток од 13:00 ч. до 15:00 ч.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 14 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Компанијата ПРОМО ТИМ повеќе од 10 години успешно ја гради својата доверба кон своите соработници и купувачи. Како компанија имаме за цел да им се приближиме на нашите купувачи со најновите и тренди производи наменети во делот на промовирање и рекламирање на Вашите производи и брендови. Асортиманот нуди производи од повеќе категории и гаџети за секој тип на рекламирање.

Тие се совршени подароци кои ќе ја пренесат Вашата порака. Практични и функционални, колекции креирани со страст и континуирана иновација, производи идеални да ги исполнат Вашите секојдневни потреби, промоции и кампањи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.