40% попуст на сет Despicable Me 3 од 4 акциони фигури во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

Цена: 299 ден.

40% попуст на сет Despicable Me 3 од 4 акциони фигури во вредност од 500 ден. по цена од 299 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1 | Остануваат: 2

Можност за достава

Добивате

Despicable Me 3 - сет од 4 акциони фигури


Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.12.2016 до 15.03.2017
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
  • Доколку сакате производот да ви се достави потребно е да извршите доплата за достава на вашиот производ преку купување на следната ЗДЕЛКА и пополнете ја формата за достава ТУКА!
  • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.

Опис

Добредојдовте во лудориите на Despicable Me 3!

Сет од 4 Despicable Me 3 акциони фигури. Фигурите се со големина од 9cm и се изработени од цврст пластичен материјал.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ