Black Friday! Дестинација Македонија! Совршен одмор во македонскиот бисер - Охрид! До 27% попуст на ноќевање по избор за две лица во Fantastik Apartments 4*

img

Цена од

1600 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

27%

Заштеда

600 ден.

Купени: 5

 • Богомилска бр. 2Б, Охрид

  Одведи ме таму

  070 255 151

  fantastikrent@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

1 ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 2,200 ден. (35 еур)
1,600 ден. (26 еур)
1 ноќевање во апартман за 2-4 лица 4,200 ден. (68 еур)
3,350 ден. (54 еур)
3 ноќевања за 2 лица со ваучер за туризам 6,000 ден. (97 еур)
6,000 ден. (97 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.08.2020 до 30.11.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот
 • По купувањето на купонот, потребно е да се јавите и да ги кажете КУПОН и ПИН кодот, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Може да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Нов објект (2019) лоциран на 400m од центарот на Охрид во кој може да поминете прекрасни мигови во пријатна атмосфера и богат вкус на храна.
Fantastik Apartments располоагаат со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар, заеднички салон, тераса и бесплатно Wi-Fi.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.