Дестинација Македонија! Прекрасни погледи и недопрена природа (Јули - Август)! 20% попуст на наем на апартман по избор во Апартмани Костески, Пониква

Цена од

1300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1600 ден.

Попуст

19%

Заштеда

300 ден.

Купени: 100

 • Kosteski Apartments, Ponikva, Kochani, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 206 934

  fitomonting@gmail.com

Добивате

Ноќевање во апартман по избор:

Опции на понудата:

Апартман за 2 до 4 лица 1,600 ден. (26 еур)
1,300 ден. (21 еур)
Апартман со две спални 2,200 ден. (35 еур)
1,790 ден. (29 еур)

*Понудата е за наем на апартман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2020 до 31.08.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку сакате да го искористите купонот за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Хотелот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во хотелот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Зошто Grouper тимот ви препорачува да ја посетите Пониква

 • Пониква - планински бисер на Осогово, познат како „воздушна бања” обвиен со густа шума и природа која одзема здив. На надморска височина од 1.560 метри ќе заборавите на сите грижи и проблеми и сè што ве измачува, па тоа ја прави Пониква идеално место за викенд-релаксација.
 • Ресторанот „Осоговски бисер“ е всушност реставрирана стара воена касарна од периодот околу 1925/30 година.
 • Најпрекрасниот дел од денот треба да го завршите со баклава и специјалитети од тиква.
 • Најпознатите специјалитети на овој дел се осоговски ќебап (направен од чисто месо), дивеч во тава (елен, дива свиња..), осоговска плескавица од 0,5 килограми и специјалитети од ној.
 • Особена туристичка атракција е за љубителите на ловот, во непосредна близина на Пониква е резерватот за дивеч „Полаки“.

Уживајте на планина во нови и модерни апартмани!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.