Дестинација Македонија! Планинско опуштање (05.07-30.11.2020)! 54% попуст на ноќевање во Апартмани Бубамара, Крушево во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Преостанато време

Купени: 14

 • ул.Коча Миленку бр.58 Крушево, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 202 190

  meri_here@hotmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање во Апартмани Бубамара

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањеto e во студија за максимум 4 лица
 • Потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Доколку сакате да искористите ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Апартмани Бубамара

Лоцирани во центарот на градот, на само 50 метри од градскиот плоштад, апартманите „Бубамара“ Ви нудат пријатен престој во удобни и модерно опремени студија. Дозволете вашиот одмор во Крушево да биде повеќе од прекрасен! 

 • Сместување во комплетно опремени нови студија за максимум 4 лица
 • Локација: строг центар на Крушево ( на само 50 метри од градскиот плоштад)
 • Сопствена кујна
 • Сопствена бања
 • Кабелска телевизија
 • Идеално и комфорно место како за фамилии така и за парови
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатно паркинг место

За дополнително задоволство на гостите во „Бубамара“! Летна тераса каде што може да се дружите и забавувате во прекрасен амбиент кој располага со:

 • скара, фурна и летна кујна
 • нишалка
 • пинг - понг маса и
 • МНОГУ позитивна енергија! 

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите КРУШЕВО

 • Крушево е највисокиот град на Балканот и преставува еден од првите ски-центри во Македонија.
 • Во Крушево е роден Тоше Проески - најголемата македонска музичка ѕвезда и таму се наоѓа меморијаланта куќа во негова чест.
 • Панорамата на Крушево има изглед на една целина, полна со прозорци, тераси и кровови со убавината на старите крушевски куќи кои се вистински уметнички дела, градени кон крајот на 18 век и во текот на 19 век.
 • Не си заминувајте од Крушево без да уживате во вкусот на крушевскиот локум и слатките пуслици.
 • Во Крушево посебно обележје имаат спомениците и музеите. 
 • Споменикот „Илинден“ е еден од најпрепознатливите места во Крушево,симбол на непокорот, борбата и вечниот стремеж на македонскиот народ за национална слобода.
 • Споменикот “Мечкин Камен” претставува востаник со високо подигната камен карпа над главата и го претставува последниот очајнички миг во борбата на востаниците од одредот на легендарниот војвода Питу Гули.
 • Музејот на Илинденското востание и Крушевската Република сместен е во страрогратска куќа од 19 век, во која во 1903 год. е прогласена Крушевската Република. 
 • Крушево е ризница на цркви и манастири:  Св. Јован, Св. Троица, Света Богородица, манастирот Свето Преобразение, црквата на манастирот Св. Спас, црквата Св. Никола.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.