Дестинација Македонија! Кампинг и релаксација во Љубаништа (Јули до Септември)! Закуп на приколка за 4 лица во Камп Љубаништа за денови по избор

Цена од

750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 55

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Авто-камп Љубаништа, North Macedonia

  Одведи ме таму

  046 283 011 , 046 283 240

  campingohrid2020@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Закуп на приколка за 4 лица од ден 750 ден. (12 еур)
Закуп на приколка за 4 лица за 8 дена 6,000 ден. (97 еур)

Закуп на приколка за 4 лица за 1 ноќевање во Камп Љубаништа  

*Секоја камп приколка е опремена со постелнина и фрижидерче.

* Слободни термини по 12.08.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2020 до 20.09.2020
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободно место на телефон
 • По купување на купонот задолжителна е потврда на резервацијата на телефон
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања
 • Комунална такса 20 ден од приклолка на ден
 • Доколку сакате да искориститие ваучер за туризам следете ги следните инструкции https://grouper.mk/domasiedoma
 • Ваучерот за туризам може исклучиво да го користи лицето на чиешто име гласи ваучерот и истиот не може да биде предаден на користење на трето лице.
 • Доколку не се искористи полната сума на ваучерот не се враќа кусур.
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Кампот ги следи мерките за заштита од COVID 19
 • Слободни термини по 12.08.2020

Препораки за гостите:

 • При движење во кампот задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Секоја камп приколка е опремена со постелнина и фрижидерче.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите ОХРИД  

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.