Дестинација Македонија! Откријте ново планинско уживање (25.09-25.11.2019)! 42% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Хотел Вила Тодоров , Кожуф планина во вредност од 950 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

Вредност

950 ден.

Попуст

42%

Заштеда

400 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 6

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице во сместување по избор:

 • Трокреветно студио
 • Четворокреветен апартман

*За престојување во трокреветно студио потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојуваат минимум 2 лица

*За престојување во четворокреветен апартман потребно е да купите 4 купони, односно да престојуваат 4 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 30.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон 
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој 
 • Превозот не е вклучен во понудата

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Природата треба да се почувствува, но овој пат ви се нуди можност подолг период да останете и да ги уживате природните убавини што ги нуди Кожуф.

Вила Тодоров нуди ноќевања во трокреветни студија и четири креветни апартмани. Располагаме со 4 трокреветни студија и 4 четирикреветни апармани со вкупен капацитет од 32 легла.

Grouper интересни факти за Кожуф

 • Кожуф е една од 13-те планини во Република Македонија повисоки од 2000 метри
 • Како резултат на вулканската активност во минатото, во источниот дел на Кожуф, кај с.Миравци има уникатна појава на пилоу-лави во кои е всечена фасцинантната кањонеста сатеска на Стара и Петрушка Река.
 • Кожуф се одликува со застапеност на голем број на планински извори, од кои повеќето имаат минерален карактер
 • Кожуф е планина со изразито богат растителен свет. Започнувајќи од разновидните листопадни и иглолисни шуми, па продолжувајќи кон прекрасните и разнобојните планински пасишта, и на крај завршувајќи со лековитите растенија и билките кои ги има во изобилство и кои се употребуваат за најразлични заболувања.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.