Прекрасно доживување во Демир Капија (Март-Maj)! До 36% попуст ноќевање за двајца со појадок во Мементо или Супериор апартмани во Royal Winery Queen Maria

Цена од

1680 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2400 ден.

Попуст

30%

Заштеда

720 ден.

Преостанато време

Купени: 114

 • Royal Winery Queen Maria, North Macedonia

  Одведи ме таму

  043 446 500 ; 070 324 921

Добивате

Понудата се однесува на ноќевање за двајца со појадок

Опции на понудата:

Ноќевање за двајца + појадок во Мементо апартман 2,400 ден. (39 еур)
1,680 ден. (27 еур)
Ноќевање за двајца + појадок во Супериор апартман 6,100 ден. (98 еур)
3,900 ден. (63 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2020 до 31.05.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

Royal Winery Queen Maria располага со пет луксузни апартмани, хотел и луксузна вила каде што спиела Кралицата Марија нудат повеќе од сместување.
Зградите претставуваат физичка манифестација на заедничката визија на нашите сопственици за брак помеѓу два века кое овозможува уникатно искуство кое се врежува во сеќавањата. Нудејќи раскошни апартмани опремени со само најдоброто заедно со прекрасниот природен амбиент, чувството на мирен просперитет Ве исполнува уште на самиот влез. Барокот од двовековната уметност ќе Ви ја смири душата и ќе ги оживее Вашите емоции.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да ја посетите ДЕМИР КАПИЈА

 • Демир Капија, дел од богатата историја, место каде се врзуваат виното и љубовта, каде се спојуваат медитеранската и умерено континенталната клима со дури 280 сончеви денови во годината. Богато приридно и историско наследство. 
 • Демир Капија е лоцирана пред влезот на живописниот кањонски дел на Демиркаписката Клисура, непосредно покрај реката Вардар, автопатот и железницата Скопје-Солун, на надморска височина од 110 до 130 метри. Градот, што има околу 3.500 жители, е оддалечен 60 километри од македонско-грчката граница.
 • Во општина Демир Капија се вкрстуваат повеќе климатски карактеристики. Има медитеранско, континентално и планинско влијание. 
 • Демир Капија има важна географско-сообраќајна поврзаност. Познато е дека по долината на реката Вардар, уште во дамнешни времиња минувал значајниот Вардарски пат. 

За компанијата

Royal Winery Queen Maria располага со пет луксузни апартмани, хотел и луксузна вила каде што спиела Кралицата Марија нудат повеќе од сместување.
Зградите претставуваат физичка манифестација на заедничката визија на нашите сопственици за брак помеѓу два века кое овозможува уникатно искуство кое се врежува во сеќавањата. Нудејќи раскошни апартмани опремени со само најдоброто заедно со прекрасниот природен амбиент, чувството на мирен просперитет Ве исполнува уште на самиот влез. Барокот од двовековната уметност ќе Ви ја смири душата и ќе ги оживее Вашите емоции.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.