За блескаво чист автомобил! До 48% попуст на хемиско чистење, полирање фарови или целосно полирање на автомобил во DETALING DEVILS

Цена од

550 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

45%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • Авто перална и вулканизер ТОНИ, Bus Stop, Илинден, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 749 450; 071 738 395

  toniavtoperalni@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Хемиско чистење 2,500 ден. 1,300 ден.
Полирање фарови 1,000 ден. 550 ден.
Целосно полирање на автомобил 2,500 ден. 1,500 ден.

Повеќе за услугите, прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2021 до 30.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација во комапнијата

Опис

Дозволете му на вашиот автомобил да блесне!

Хемиско чистење

 • внатрешно чистење
 • детално чистење седишта 
 • детално чистење тапацири
 • детално чистење теписон
 • детално чистење багажник  
 • надворешно миење на автомобилот
 • Се користат средствата на Sonax

Полирање автомобил

 • машинско полирање автомобил
 • абразивни пасти на Sonax
 • трослојна заштита на автомобилот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.