Ослободете се од токсини! 50% попуст на детокс спа третман во козметичкиот салон Beautela Royal Fit во вредност од 500 ден. по цена од 249 ден.

Цена

249 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

251 ден.

Купени: 2

Добивате

*Третманот трае 30 мин

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • За повеќе повеќе третмани, потребно е да се купат одреден број на купони
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

ТРЕТМАН ЗА ДЕТОКС СПА! 

Резултати од третманот за детоксификација се:

 • стимулиран имунолошки систем;
 • подобрување на функцијата на бубрезите и црниот дроб;
 • ја намалува болката на зглобовите;
 • помага при губење на тежината;
 • ги отстранува тешките метали;
 • го подобрува метаболизмот;
 • помага при артритис и ревматизам. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.